96/6/4
تعداد نظرات:0
11:33
شماره مطلب:13966428680
-A A +A

جلسه امر به معروف و نهی از منکر

دومین جلسه شورای امر به معروف و نهی از منکر سازمان بسیج دانش آموزی استان همدان در سال 96 با موضوع عفاف و حجاب و آسیب های فضای مجازی با حضور دبیر قرارگاه شورای امر به معروف و نهی از منکر سپاه انصارالحسین(ع) در سالن جلسات سازمان بسیج دانش آموزی استان برگزار گردید.

به گزارش همدان بیست، این جلسه که با حضور دبیر قرارگاه شورای امر به معروف و نهی از منکر سپاه انصارالحسین(ع)، مسئول سازمان و کارشناسان و اعضای شورا برگزار گردید، پیرامون چالش ها و آسیب های موجود در مدارس و موضوع گسترش فضای مجازی در بین دانش آموزان و عدم استفاده صحیح از آن بحث و گفتگو شد.

آقای نباتی، کارشناس حوزه امربه معروف و نهی از منکر با بیان اینکه بشر سه دوره سنتی، صنعتی و فراصنعتی را طی کرده است گفت: اکنون در دوره پست مدرنیسم زندگی می کنیم.

وی ادامه داد: این دوره دو ابزار مهم دارد که انسان را از دوره صنعتی وارد این دوره کرده است، که این ابزارها اینترنت و ماهواره هستند.

وی ضمن بیان اینکه در غرب آسیا اولین کشوری بوده ایم که به شبکه اینترنت وصل شده ایم گفت: در کشور در حدود 45 میلیون کاربر اینترنت داریم و حدود 27 میلیون نفر از شبکه اجتماعی تلگرام استفاده می کنند که این ابزار تب استفاده از ماهواره را فروکش کرده است.

نباتی بیان کرد: برای استفاده از این ابزار نیاز به فرهنگ سازی داریم، چرا که این به ما بستگی دارد که از این ابزار چگونه استفاده کنیم و به صورت مطلق نمی توان گفت که این ابزار بد می باشد.

افزودن نظر جدید

انتشار دیدگاه به معنای تایید آن نیست . نظرات توهین آمیز منتشر نمی شود .
کد امنیتی
اگر شما یک بازدید کننده انسانی هستید و یک ربات نیستید به چالش و آزمون زیر پاسخ دهید.