96/7/30
تعداد نظرات:0
14:11
شماره مطلب:139673029976
-A A +A

جلسه ی هماهنگی راهیان نور دانش آموزی گل تپه

جلسه ی هماهنگی اعزام راهیان نور دانش آموزی منطقه گل تپه، با حضور فرمانده بسیج دانش آموزی، معاون پرورشی و تربیت بدنی آموزش و پرورش منطقه برگزار گردید.

به گزارش همدان بیست، آقای طبیبانی، فرمانده حوزه مقاومت بسیج دانش آموزی شهید باقری گل تپه با بیان این که حماسه ی دفاع مقدس ایران اسلامی در فرهنگ این مرز و بوم دارای معنویت و جایگاه والایی است تصریح کرد: این مکتب و نهضت عظیم و رفیع در جامعه، یادآور و نماد شور و شعور دینی، انقلابی و ملی ما و اقتدار و عظمت ملت ما در تاریخ است.

وی با اشاره به اهمیت اردوهای فرهنگی و تربیتی راهیان نور و نقش به سزای برگزاری آن در اعتلای هدایت فکری و عقیدتی نسل آینده ساز کشور و ضرورت معرفی ارزش های پیدا و پنهان این واقعه ی غرور آفرین در فضای اجتماعی و  بویژه این قشر جامعه اضافه کرد: مدرسه، عرصه  ی رشد و بالندگی نوجوانان و جوانان این سرزمین است و ترویج مبانی و آموزه های ارزش آفرین جبهه های جهاد هشت ساله، یکی از مقوله هاست که به یقین سعادت و تعالی را به ارمغان می آورد.

در ادامه پس از گفتگو در خصوص اعزام های سال جاری، روز حرکت کاروان ها ، مراحل ثبت نام از دانش آموزان، ساماندهی سفر و مراسم بدرقه  و زمان اعزام اولین کاروان راهیان نور دانش آموزی در سال جاری تعیین گردید.

افزودن نظر جدید

انتشار دیدگاه به معنای تایید آن نیست . نظرات توهین آمیز منتشر نمی شود .
کد امنیتی
اگر شما یک بازدید کننده انسانی هستید و یک ربات نیستید به چالش و آزمون زیر پاسخ دهید.