96/10/5
تعداد نظرات:0
11:09
شماره مطلب:139610531528
-A A +A
حوزه شهید باقری گل تپه

مرحله اول و دوم دوره عملی آمادگی دفاعی در مدرسه امام حسین(ع)

مرحله اول و دوم دوره عملی آمادگی دفاعی در مدرسه امام حسین(ع) با هدف آموزش و افزایش سطح آگاهی دانش آموزان به منظور تربیت نیروهای کارآمد در شرایط اضطرار انجام گرفت.

به گزارش همدان بیست، جناب سرهنگ جهانفر مدرس دوره های تئوری و عملی آمادگی دفاعی، مباحثی از جمله انواع حوادث غیر مترقبه و اقدامات پس از آن و به ویژه انواع آتش سوزی و نحوه مقابله با آن و اطفا حریق که هر یک دارای روش های مقابله منحصر به فرد می باشند را توضیح و تشریح کردند.

وی در این راستا آموزش های مقدماتی و تکمیلی جامعی را ارائه دادند تا در مواقع ضرورت هر یک از دانش آموزان بتوانند مانند یک نیروی آموزش دیده دارای مهارت وارد عمل شده و بحران را مدیریت کرده تا آسیب های ثانویه را به کمترین حد ممکن برسانند.

 سروان پاسدار طبیبانی، فرمانده حوزه بسیج دانش آموزی منطقه گل تپه گفت: با توجه به اینکه متاسفانه سالانه در کشور شاهد حوادثی از این قبیل هستیم و اینکه وقوع آنها غیر قابل پیشگیری است، این یک ضرورت است که افراد آموزش دیده متعددی داشته باشیم تا در بروز حوادث که همواره شاهد خسارت های جانی و مالی بوده ایم وارد عمل شده و به نحو صحیح و کار آمد به امداد رسانی و کمک بپردازند تا آسیب های بعد از حادثه به حداقل برسد.

افزودن نظر جدید

انتشار دیدگاه به معنای تایید آن نیست . نظرات توهین آمیز منتشر نمی شود .
کد امنیتی
اگر شما یک بازدید کننده انسانی هستید و یک ربات نیستید به چالش و آزمون زیر پاسخ دهید.