96/10/7
تعداد نظرات:0
12:26
شماره مطلب:139610731592
-A A +A
به مناسبت گرامیداشت حماسه 9 دی

بیانیه سازمان بسیج دانش آموزی استان به مناسبت تجلی میثاق امت با ولایت فقیه

سازمان بسیج دانش آموزی استان همدان به مناسبت گرامیداشت حماسه 9 دی و تجلی میثاق امت با ولایت فقیه بیانیه ای را صادر کرده است.

 

به گزارش همدان بیست، در این بیانیه آمده است: تجدید بیعت ملت مومن و انقلابی ایران با ولایت فقیه و مقام معظم رهبری امام خامنه‌ای عزیز (مدظله‌العالی)، نفی سلطه و حمایت بیگانگان از فتنه‌گران، ‌دفاع عاشقانه از انقلاب ، اصول ، ارزش‌های دینی و مقدسات مذهبی و مذمت خواص و نخبگان بی‌بصیرت از جمله ره‌آوردهای این واقعه فراموش ناشدنی است .

در بخش دیگری از این بیانیه آمده است: سازمان بسیج داش آموزی استان همدان، بر اساس منویات و فرمایشات امام خامنه ای(مدظله العالی) که می فرمایند:«این جریان چه پیش قراولانش دانسته باشند [چه ندانسته باشند]،یک جریانی بود طراحی شده،تصادفی نبود... ،این کسانی که شما بهشان میگویید سران فتنه،کسانی بودند که دشمن اینها را هُل داد وسط صحنه ...، عامل اصلی دیگرانی بودند که طراحی کرده بودند، به خیال خودشان محاسبه کرده بودند. به گمان آنها بساط جمهوری اسلامی بنا بود جمع شود،نه فقط حقیقت دین،حتی شعارهای دینی هم باقی نماند برنامه این بود.»

در پایان این بیانیه ذکر شده است: در پایان ما دانش آموزان بسیجی استان همدان  ضمن تجلیل از شهیدان و جانبازان عرصه مقابله با فتنه 88 یک بار دیگر با آرمان‌های الهی امام راحل عظیم الشأن (ره) و مقام عظمای ولایت حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای (مدظله العالی) تجدید میثاق می‌کنیم و اعلام می‌داریم تمام توان خود را برای حفظ دستاوردهای انقلاب اسلامی وآرمانهای نظام و انقلاب بکار خواهیم بست و در راه تحقق این اهداف ازکمترین داشته خود که جان ناقابلمان است دریغ نخواهیم کرد.

جهت دریافت متن کامل این بیانیه به قسمت پیوست ها مراجعه نمایید.

افزودن نظر جدید

انتشار دیدگاه به معنای تایید آن نیست . نظرات توهین آمیز منتشر نمی شود .
کد امنیتی
اگر شما یک بازدید کننده انسانی هستید و یک ربات نیستید به چالش و آزمون زیر پاسخ دهید.