96/10/20
تعداد نظرات:0
13:16
شماره مطلب:1396102031885
-A A +A

جلسه شورای امربه معروف و نهی از منکر سازمان بسیج دانش آموزی استان

مسئول قرارگاه امربه معروف و نهی از منکر سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان بیان کرد: یکی از مشکلات در زمینه اعتیاد به مواد مخدر عدم آگاهی خانواده ها می باشد که باید بیشترین تمرکز را بر آن گذاشت.

به گزارش همدان بیست، سرهنگ پاسدار شکری، مسئول قرارگاه امربه معروف و نهی از منکر سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان با بیان اینکه یکی از مشکلات در زمینه اعتیاد به مواد مخدر عدم آگاهی خانواده ها می باشد  گفت: باید از اهرم های آموزش و پرورش جهت تربیت خانواده ها و از تمام ظرفیت های فضای مجازی، مربیان و بسیج در این زمینه استفاده کنیم.

 آقای جام آبادی، نماینده پلیس مبارزه با مواد مخدر استان گفت: در اداره پیشگیری از آسیب های اجتماعی کارهای خوبی صورت گرفته است و اطلاع رسانی در زمینه اعتیاد صورت میگیرد.

وی ضمن بیان اینکه پلیس مبارزه با مواد مخدر در سال95، 379 مورد برنامه آموزشی برای 57 هزار نفر انجام داده است گفت: پلیس مبارزه با مواد مخدر میتواند بروشور و جزوات آموزشی در خصوص اعتیاد و مسائل مواد مخدر در اختیار دستگاه های مختلف از جمله آموزش و پرورش و سازمان دانش آموزی قرار دهد.

آقای ملکی، کارشناس فرهنگی در زمینه اعتیاد با بیان اینکه باید از ظرفیت مربیان آموزش دیده استفاده کنیم گفت: برنامه های که در سطح آموزش و پرورش در این حوزه برای دانش آموزان اجرا میشود به دلیل گستردگی ماموریت آموزش و پرورش از انسجام کافی برخوردار نمی باشد.

آقای صداقتی، نماینده سازمان بسیج سازندگی سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان نیز ضمن بیان اینکه کلاس های پیشگیری از اعتیاد و مواد مخدر در جامعه دانش آموزان باید برگزار شود گفت: آموزش و پرورش به عنوان متولی تربیت نیروی انسانی مفید وارد صحنه شود و از حواشی خود فاصله بگیرد و به سمت موضوعات پرورشی برود.

افزودن نظر جدید

انتشار دیدگاه به معنای تایید آن نیست . نظرات توهین آمیز منتشر نمی شود .
کد امنیتی
اگر شما یک بازدید کننده انسانی هستید و یک ربات نیستید به چالش و آزمون زیر پاسخ دهید.