96/11/1
تعداد نظرات:0
10:46
شماره مطلب:139611132083
-A A +A
مسئول سازمان بسیج دانش‌آموزی سپاه انصارالحسین(ع) همدان:

اعزام بیش از 8 هزار دانش‌آموز همدانی به مناطق عملیاتی جنوب کشور

مسئول سازمان بسیج دانش آموزی سپاه انصارالحسین (ع) استان همدان اظهار کرد: بیش از هشت هزار نفر دانش آموز دختر و پسر به اردوی راهیان نور جنوب کشور در بهمن و اسفند امسال اعزام می شوند.

به گزارش همدان بیست، سرهنگ دوم پاسدار محمد تقی امیدی ساکت، مسئول سازمان بسیج دانش آموزی سپاه انصارالحسین (ع)  استان همدان گفت: اعزام دانش آموزان همدانی به مناطق عملیاتی جنوب و غرب کشور همزمان با بهار تعلیم و تربیت و هفته دفاع مقدس آغاز شد.

وی با بیان اینکه بر اساس ابلاغیه از سوی مرکز، سهمیه ی استان همدان برای اعزام دانش آموزان به اردوی راهیان نور 16 هزار نفر است، افزود: تاکنون 12 هزار دانش آموز دختر و پسر به مناطق عملیاتی اعزام شده اند.

وی از اعزام 6 هزار دانش آموز پسر به مناطق عملیاتی جنوب کشور در بهمن ماه جاری خبر داد و تصریح کرد: با توجه به زلزله ی اخیر در استان کرمانشاه اردوی راهیان نور دانش آموزان پسر به غرب کشور کنسل گردید که با تدابیر صورت گرفته سهمیه دانش آموزان پسر به غرب  به جنوب کشور اعزام خواهند شد.

مسئول سازمان بسیج دانش آموزی سپاه انصارالحسین (ع)  استان همدان ابراز کرد: همچنین 2 هزار نفر از دانش آموزان دختر نیز در اسفندماه جاری به اردوی راهیان نور جنوب کشور اعزام می شوند.

وی با اشاره به اهداف برگزاری این اردوها، عنوان کرد: هدف از برگزاری اردوهای راهیان نور آشنایی دانش‌آموزان با فرهنگ، معارف و ارزش‌های دفاع مقدس و ایثار و فداکاری شهدای سرافراز انقلاب اسلامی است که این برنامه با همکاری آموزش‌ و پرورش انجام می‌شود.

امیدی ساکت خاطرنشان کرد: در مناطق جنوب کشور طی اردوهای سه روزه دانش آموزان از یادمان های شلمچه، معراج الشهدا (محل نگهداری شهدای تازه تفحص شده)، یادمان والفجر ۸، اروند کنار و یادمان کربلای۴ بازدید خواهند کرد.

وی گفت: مناطق عملیاتی که در غرب کشور برای گروههای بازدیدکننده دانش آموزان درنظر گرفته شده بود شامل منطقه بازی دراز، پادگان ابوذر، یادمان مرصاد و ... هستند که در دوره های دو روزه مورد بازدید قرار گرفت.

افزودن نظر جدید

انتشار دیدگاه به معنای تایید آن نیست . نظرات توهین آمیز منتشر نمی شود .
کد امنیتی
اگر شما یک بازدید کننده انسانی هستید و یک ربات نیستید به چالش و آزمون زیر پاسخ دهید.