96/11/3
تعداد نظرات:0
12:08
شماره مطلب:139611332184
-A A +A
مسئول سازمان بسیج دانش آموزی سپاه انصارالحسین(ع) همدان:

دانش‌آموزان نخبه و استعدادهای درخشان همدان به اردوی راهیان نور اعزام میشوند

مسئول سازمان بسیج دانش آموزی سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان گفت: به استثنای سهمیه ای ابلاغی از سوی مرکز در جهت اردوی راهیان نور دانش آموزان استان همدان،  دانش آموزان نخبه پسر نیز در قالب یک کاروان به جنوب کشور اعزام می شوند.

به گزارش همدان بیست، سرهنگ دوم پاسدار محمد تقی امیدی ساکت، مسئول سازمان بسیج دانش آموزی سپاه انصارالحسین (ع) استان همدان اظهار کرد: بیش از هشت هزار نفر دانش آموز دختر و پسر به اردوی راهیان نور جنوب کشور در بهمن و اسفند امسال اعزام می شوند.

وی خاطرنشان کرد: به استثنای سهمیه ای ابلاغی از سوی مرکز در جهت اردوی راهیان نور دانش آموزان استان همدان،  دانش آموزان نخبه پسر نیز در قالب یک کاروان به جنوب کشور اعزام می شوند.

مسئول سازمان بسیج دانش آموزی سپاه انصارالحسین (ع) استان همدان گفت: همچنین 200 نفر از دانش آموزان استعدادهای درخشان که دارای مدل بالای 19 هستند به مناطق عملیاتی جنگی اعزام شدند.

وی در پایان با بیان اینکه در مرحله اول اردوی آموزشی، فرهنگی و تربیتی یاوران ولایت(یادبود شهدای مدافع حرم) که در تابستان امسال با حضور 300 دانش آموزان(خواهران و برادران) از سراسر استان در دو بازه زمانی به مدت 10 روز برگزار گردید، خاطر نشان کرد: مرحله دوم این طرح با اعزام این دانش آموزان به مناطق عملیاتی جنوب کشور برگزار خواهد شد که در دو مرحله ویژه برادران و خواهران انجام خواهد گرفت.

افزودن نظر جدید

انتشار دیدگاه به معنای تایید آن نیست . نظرات توهین آمیز منتشر نمی شود .
کد امنیتی
اگر شما یک بازدید کننده انسانی هستید و یک ربات نیستید به چالش و آزمون زیر پاسخ دهید.