96/11/4
تعداد نظرات:0
12:12
شماره مطلب:139611432209
-A A +A
همزمان با ایام الله دهه فجر و سراسر با کشور

مانور رسانه ای" ذوالفقار_یار_خراسانیم" در همدان برگزار می شود

مانور رسانه ای و پویش "ذوالفقار_یار_خراسانیم" با هدف تکریم و شناساندن شهید محمد حسین ذوالفقاری همزمان با فرارسیدن دهه فجر و همراه با سایر استان ها  در استان همدان آغاز می شود.

به گزارش همدان بیست، به مناسبت آغاز ایام الله دهه فجر، مانور باشگاه سایبری دانش آموزی در همدان همزمان با سراسر کشور برگزار خواهد شد.

این مانور و پویش باتوجه به معرفی شهید دانش آموز محمد حسین ذوالفقاری به عنوان شهید شاخص دانش آموزی در سال تحصیلی96-97به منظور تکریم وشناساندن این شهید بزرگوار به دانش آموزان نسل فعلی انقلاب و همچنین استفاده از ظرفیت و توانایی دانش آموزان در این زمینه با عنوان " ذوالفقار-یار-خراسانیم " از 3 الی 20 بهمن ماه سال جاری در سراسر کشور به انجام می رسد.

این مانور که با هدف استفاده و شناسایی نیروهای انقلابی در حوزه فضای مجازی، تمرین انتقال پیام از دانش آموزان به آحاد جامعه ، جریان سازی لازم در باب قدرت نظامی جمهوری اسلامی ایران و تبیین مفهوم جهاد و به صورت ویژه جهاد کبیر برای نسل چهارم انقلاب و با محوریت دانش آموزان شرکت کننده برگزار می گردد، دانش آموزان در سه بخش تولید محتوا (شامل قالبهای مختلف متن، صوت، ویدئو و گرافیک)، راه اندازی پویش و کمپین در شبکه های اجتماعی به رقابت خواهند پرداخت.

این مانور دانش آموزی با عنوان "ذوالفقار یار خراسانیم " برگزار می شود و در سایت دانش آموزیwww.hamedan.beest.ir  و همچنین فعالیت فراگیر در شبکه‌های اجتماعی آغاز می شود.

علاقه‌مندان جهت شرکت در این مانور می‌توانند با محوریت این شهید و از طریق کانال‌ارتباطی @sayber1 در تولید محتوای مرتبط با موضوع مشارکت داشته باشند.

افزودن نظر جدید

انتشار دیدگاه به معنای تایید آن نیست . نظرات توهین آمیز منتشر نمی شود .
کد امنیتی
اگر شما یک بازدید کننده انسانی هستید و یک ربات نیستید به چالش و آزمون زیر پاسخ دهید.