96/11/14
تعداد نظرات:0
13:34
شماره مطلب:1396111432465
-A A +A
مسئول سازمان بسیج دانش آموزی استان همدان:

خلاقیت به همراه حفظ شادابی و ماندگاری شاخصه‌ مهم برنامه‌های دهه فجر

مسئول سازمان بسیج دانش آموزی استان همدان عنوان کرد: همزمان با ایام الله دهه فجر ۲۲ عنوان برنامه در سه مقطع تحصیلی، امیدان، پویندگان و پیشگامان در مدارس برگزار خواهد شد.

به گزارش همدان بیست،سرهنگ دوم پاسدار محمدتقی امیدی ساکت با اشاره به اینکه ایجاد خلاقیت و نوآوری همراه با حفظ شادابی، ماندگاری و جوان محوری جزء شاخصه‌های مهم برنامه‌های دهه فجر است عنوان کرد: یکی از اهداف مهم این مجموعه در ایام الله دهه فجر، پرداخت جدی به فضای مجازی به ویژه شبکه‌های اجتماعی در کانال@sayber1  کانال تخصصی سازمان بسیج دانش آموزی استان است.
این مقام مسئول گفت: همزمان با ایام الله دهه فجر ۲۲ عنوان برنامه در سه مقطع تحصیلی، امیدان، پویندگان و پیشگامان در مدارس برگزار خواهد شد، ۱۲ بهمن، همزمان با آغاز چهلمین ساگرد پیروزی انقلاب اسلامی و اولین روز از دهه فجر گلباران و عطر افشانی مزار هزار و ۷۶ شهید دانش آموز استان و نواخته شدن زنگ انقلاب در مدارس انجام خواهد گرفت.
وی ابراز کرد: حضور سازمان یافته دانش آموزان در نماز جمعه و سخنرانی کوتاه یکی از دانش آموزان بسیجی پیشگام پیرامون دستاورد‌های علمی ۴ دهه اخر در صبحگاه مشترک مدارس از برنامه‌های روز‌های ۱۳ و ۱۴ بهمن خواهد بود.
امیدی عنوان کرد: برگزاری نشست‌های روشنگری با محوریت پاسخ به سوالات و شبهات دانش آموزان پیرامون آشوب‌های اخیر خیابانی و تبیین دستاورد‌های انقلاب اسلامی در سطح مدارس و حوزه‌های مقاومت توسط افراد خبره و مجرب از برنامه‌های روز ۱۵ بهمن است.
مسئول سازمان بسیج دانش آموزی استان یادآور شد: برگزاری اردو یک روزه جهادی دانش آموزان و برپایی نمایشگاه دستاوردها و اقدامات انجام شده در اردو‌های جهادی و طرح‌های هجرت در ایام تعطیل سال از جمله برنامه‌های ۱۶ بهمن است.
وی ادامه داد: برگزاری جشن پیروزی انقلاب در سطح مدارس و واحد‌های مقاومت با همکاری مدیران، معاونین پرورشی و کادرآموزشی مدارس و اجرای سرود و تئاتر با موضوع انقلاب، برگزاری مسابقه دومیدانی ویژه دانش آموزان متوسطه ۲ در سطح حوزه‌های مقاومت و مدارس و دیدار و سرکشی از خانواده شهیدان دانش آموز از دیگر فعالیت‌های این مجموعه در ایام الله دهه فجر خواهد بود.
امیدی با بیان اینکه با همکاری آموزش و پرورش ۲۱ بهمن روز «بدون کیف» نامگذاری شده است اظهار کرد: در این روز دانش آموزان به همراه والدین خود به دور از کسب علم و دانش در جشن انقلاب مدارس حضور به هم رسانده و به جشن، شادی و سرور می‌پردازند که در همین مراسم بزرگداشت شهدا، جانبازان و ایثارگران مدافع حرم و تکریم دانش آموزان این شهدا انجام خواهد شد.
مسئول سازمان بسیج دانش آموزی استان عنوان کرد: این مجموعه ۲ ویژه برنامه به مناسبت ایام الله فجر خواهد داشت که از این میان می‌توان به برگزاری مجمع نخبگان دانش آموزی «علوی و فاطمی» و اردو یک روزه به تهران جهت بازدید از موزه عبرت ویژه دانش آموزان بسیجی نخبه اشاره کرد.
وی یادآور شد: خاطره گویی جانبازان و ایثارگران مدافع حرم و حضور یک پارچه دانش آموزان بسیجی در راهپیمایی ۲۲ بهمن و اجرای سرود ۱۳۵۷ نفری پایان بخش برنامه‌های این مجموعه خواهد بود.

افزودن نظر جدید

انتشار دیدگاه به معنای تایید آن نیست . نظرات توهین آمیز منتشر نمی شود .
Image CAPTCHA
لطفا کاراکترهای تصویر را در کادر بالا وارد نمایید.