96/11/29
تعداد نظرات:0
12:25
شماره مطلب:1396112932886
-A A +A
فرمانده حوزه بسیج دانش‌آموزی جوکار:

نگهداری از دستاوردهای انقلاب بسیار مشکل‌تر از به دست آوردن آنهاست

فرمانده حوزه مقاومت بسیج دانش‌آموزی شهر جوکار با بیان اینکه نگهداری از دستاوردهای انقلاب بسیار مشکل‌تر از به دست آوردن آنها است، گفت: حفظ و نگهداری و استمرار انقلاب اسلامی نیاز به شناخت، هوشیاری، مقاومت، تلاش و همت بیشتری دارد.

به گزارش همدان بیست، سرهنگ دوم پاسدار حسین ترکزبان با تبیین دستاوردهای انقلاب اسلامی و با بیان اینکه سه عامل در پیروزی انقلاب اسلامی نقش موثر داشته است، اظهار داشت: رهبری امام خمینی(ره)، امدادهای غیبی و حضور مردم در صحنه‌های انقلاب باعث پیروزی انقلاب در ۲۲بهمن شد.

وی با بیان اینکه امام خمینی(ره) به عنوان معمار و بنیانگذار انقلاب بود، افزود: در سال ۵۷ پس از پیروزی انقلاب یکی از اقدامات اسلامی تشکیل سپاه و بسیج بود به عنوان مدافع انقلاب و ارزش‌های آن است.

فرمانده حوزه بسیج دانش‌آموزی شهر جوکار با اشاره به اینکه انقلاب اسلامی دستاوردهای بزرگ و برجسته‌ای داشته است، گفت: این دستاوردها   شامل خودکفایی در صنایع موشکی و نظامی، خدمات‌رسانی آب و برق گاز به مناطق شهری و روستایی بوده و از دستاوردهای جهانی انقلاب اسلامی ایران، قدرت و عزت یافتن در سطح جهان و منطقه است.

وی اظهار داشت: یکی دیگر از دستاوردهای گرانقدر و باارزش در حوزه فکر واندیشه و از بین بردن خودباختگی و ایجاد خودباوری فرهنگی است که به برکت پیروزی انقلاب اسلامی و در اثر تغییر ارزش‌ها و تحولات و به وجود آمدن ایثار و شهادت طلبی در بین مردم و به ویژه جوان کشور رقم خورد.

ترکزبان بیان کرد: به برکت پیروزی انقلاب اسلامی، روح و جو عمومی جامعه در مورد نماز به کلی دگرگون شد و چه دستاورد و ارزشی از این بالاتر است.

وی با اشاره به گسترش فرهنگ قرآنی و اهتمام به آن که تحولات مثبت فکری و اندیشه‌ای مردم نسبت به قرآن است، گفت: بعد از انقلاب نماز جمعه  که امروز در سراسر کشور این امر مقدس برگزار شده و پر ثمر است، احیا شد.

فرمانده حوزه بسیج دانش‌آموزی جوکار افزود: یکی دیگر از دستاوردهای انقلاب از بین رفتن مراکز فساد بود که یکی از ارزشمندترین دستاوردهای انقلاب اسلامی بود.

وی با بیان اینکه نگهداری از دستاوردهای انقلاب بسیار مشکل‌تر از به دست آوردن آنها است، عنوان کرد: هرچند انقلاب اسلامی ایران برای رسیدن به پیروزی، مراحل سخت و دشواری را گذرانده است اما حفظ و نگهداری و استمرار آن به مراتب مشکل‌تر بوده و نیاز به شناخت، هوشیاری، مقاومت، تلاش و همت بیشتری دارد.

ترکزبان تصریح کرد: اگر نسل انقلاب و نسل پس از آن، شناخت کافی و لازم از دستاوردهای ارزشمند انقلاب را نداشته باشند چه بسا همت و تلاش جدی و لازم را برای حفظ آن به کار نبندند.

وی ادامه داد: اگر نسل جدید و جوان ما آگاه به دستاوردهای آن نباشد معلوم نیست تا چه حد در حفظ و نگهداری انقلاب از تعرض  و نفوذ دشمن کینه‌توز و فرصت طلب توفیق داشته باشند.

افزودن نظر جدید

انتشار دیدگاه به معنای تایید آن نیست . نظرات توهین آمیز منتشر نمی شود .
کد امنیتی
اگر شما یک بازدید کننده انسانی هستید و یک ربات نیستید به چالش و آزمون زیر پاسخ دهید.